V sredo so se iz telovadnice slišali glasovi pridnih bralcev naše šole, ki so čakali na prireditev ob zaključku bralne značke. Nagradili so jih nastopi učencev naše šole.

Dobrih petnajst minut po enajsti uri se je vse skupaj začelo. Pričela je naša knjižničarka z uvodnim govorom, nato pa prikupne pesmice otroškega pevskega zbora v spremljavi glasbenega krožka. Takoj potem pa so sledili nastopi šolskih glasbenikov.

Očarala nas je mala balerina Sofia s čudovitim baletnim nastopom.

Z lepo pesmijo nas je začarala pianistka iz petega razreda Alanis Herodež ter takoj za njo petošolka Anteja Puš s francosko pesmijo Tu shonze lize ali Čez šuštarski most. Dan so nam polepšali tudi učenci mladinskega pevskega zbora  ter za konec še nekaj pevskih in plesnih nastopov.

Bil je lep zaključek bralne značke in lepa popestritev dneva.

Zara Zorko, 5.a