Prvi teden v decembru je šolski sklad OŠ Hinka Smrekarja pripravil novoletni bazar, na katerem so stojnice ponujale novoletne voščilnice, piškote, ogrlice in tudi palačinke, ki smo jih pekli kar v šolski kuhinji. Na bazarju se je zvrstilo veliko staršev in učencev, ki so si z zanimanjem ogledovali in prebirali različne izdelke. Denar, ki so ga starši darovali za izdelke, je bil namenjen šolskemu skladu.

Jaz sem se udeležil prodaje palačink, ki je potekala kot po maslu.

Marko Jan Juvan, 7. a

V prvem nadstropju naše šole pa so potekale ustvarjalne delavnice, ki so se jih udeležili učenci in njihovi starši 1. tiletja. Skupaj so ustvarjali izdelke, ki imajo za nas neprecenljivo vrednost, saj so izdelani s spoštovanjem in strastjo in izražajo ustvarjalnost otrok, ki hrepenijo po pozornosti in ljubezni, katere v teh prazničnih dneh z veseljem delimo z najbližjimi.